O nás

Veterinární ordinace má oddělené čekárny a ordinace pro zdravá a nemocná zvířata a samostatný operační sál. V ordinaci pro zdravá zvířata (slouží pro vakcinace, čipování apod.) je i prodejna krmiv pro psy a kočky.

I přes moji, více než 30 letou praxi v ošetřování malých zvířat se vyskytují případy, vyžadující speciální vyšetřovací metody či posouzení specialistou. V těchto případech Vám pro Vašeho domácího miláčka doporučím specializovaná pracoviště, o jejichž kvalitách jsem osobně, díky dlouhodobé spolupráci nebo referencích od kolegů, přesvědčen.

Lze využít též možnosti, objednat návštěvu Vašeho zvířecího miláčka přímo u Vás doma. Pro tuto službu jsou vyhrazeny středy odpoledne.

V naléhavých a odůvodněných případech poskytuji veterinární služby i mimo ordinační hodiny. Vzhledem k tomu, že nebydlím v místě ordinace, je nezbytná předchozí telefonická domluva.

KONTAKTY + ORDINAČNÍ HODINY

Objednání pacientů na určitou hodinu neprovádíme, vzhledem k povaze profese, nelze totiž termíny objednání přesně dodržovat (náhlé operace, neodkladní pacienti). Předem objednáváme pouze na náročnější chirurgické zákroky.

Krátce o mé osobě a ordinaci. Vysokoškolské studium jsem ukončil v roce 1987. Soukromou praxi vykonávám od roku 1990. V roce 1991 jsem postavil vlastní veterinární ordinaci, kterou jsem v roce 1994 rozšířil do stávající podoby.

Jsem členem Komory veterinárních lékařů a členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat. Pravidelně se zúčastňuji vzdělávacích akcí pořádaných asociací a KVL, na nich přednášejí špičkoví světoví specialisté o nejnovějších poznatcích a trendech veterinární medicíny. Některé z certifikátů z těchto přednášek můžete vidět přímo v mé ordinaci.

Krátce o mé kolegyni: MVDr. Pavlína Veverková absolvovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Je členkou Komory veterinárních lékařú, členkou České asocice veterinárních lékařů malých zvířat, pravidelně se účastní seminářů dalšího vzdělávání veterinárních lékařů.

Vybrané veřejné reference Google (2019)

Jindriska Douskova
Pan doktor se stará o naše miláčky již bez mála 20let.Děkuji,..za váš nejen velmi profesionální přístup,ale i ten lidský.Díky i vašim assistentkám za jejich laskavost a vstřícnost.

Anna Hoffmannová
Pan doktor mě mile překvapil, byl ochotný a vstřícný. Snažil se se mnou problém probrat a vyřešit.

petr penkava
Vynikajici pristup k lidem a profesionalni ke zviratum, vzdy jsem byl spokojen.

Roman Rossmanith
Využívám mnoho let jeho služeb. Zkušený kvalitní praktik, skvělý přístup ke psům, veliká spokojenost s (kolikráte velmi nelehkou a dle přístupu některých majitelů zvířat i nevděčnou) prací jeho ordinace, včetně taktéž perfektni asistentky. Děkuji.

Vít Velhartický
Velmi solidní ordinace. Oddělené čekárny pro zdravá a nemocná zvířata. Odborný a velmi distingovaný a zároveň citlivý přístup k věci.

Jana Kura Kurkova
Skvělý lékař, skvělé sestřičky, skvělý přístup

Tomas Zajicek
Doktor je perfektní . Netahá z lidu peníze a přijde mi že se opravdu snaží léčit a pomáhat . Má naší důvěru

Daniel Pospisil
Výborný profesionál v oboru

Marek Protiva
Spokojenost. Vstřícnost a práci rozumí

Alena Rainová
Pan doktor je super, milý klidný, ošetření je vždy profesionální! Děkujeme.

Jaroslav Klepš
Skvělá práce i komunikace

Monika Nikodemova
Nejlepší veterinární ordinace. Pan doktor je skvělý diagnostik. Kolegyně vždy milá a ochotná.

Hrdlička jednička
Jsme spkojeni s osetrovanim. Pan doktor je zkuseny a vzdy najde nejake reseni. Perinovi

Aliczek Zemanka
Úžasný lékař, vzorná péče, milá a šikovná asistentka, přijatelné ceny, dobré vybavení ordinace. Je naším lékařem víc jak 10 let a určitě bychom neměnili.

Vladana Joseph
MVDr. Kosař je jeden z nejschopnějších veterinářů jaké znám. Vyhovuje mi jeho přístup k našim domácím mazlíčkům. Mnoho lidí které znám říkají, že je dražší než ostatní veterináři v okolí. To je možné, ale já jsem s ním spokojená.

Květa Čermáková
Jednoznačně nejlepší veterinář v Říčanech a okolí. Pan doktor i sestřička mají skvělý a citlivý přístup jak ke zvířátkům, tak k majitelům. 🙂